Wzory na wiosnę

Macie wiosenną okazję, aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Na Wzorach znajdziecie meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, dekoracje i akcesoria – wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się wygodnie i stylowo. Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! Organizatorzy Wzorów kochają rośliny, dlatego podczas wiosennej edycji znajdziecie wszystko, co sprawi, że wasz dom zakwitnie. Na wiosennych targach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do miniogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle. I pamiętajcie – wstęp wolny.

Co jeszcze was czeka?

Na stoisku Litograf będzie można samodzielnie metodą sitodruku wykonać naturalny roślinny nadruk na papierze lub tkaninie. Poznacie technikę litografii, która uwiecznia ulotne piękno roślin.

Vintage na Wzorach – to strefa na drugim piętrze, gdzie kupicie niepowtarzalne ubrania i przedmioty z minionych dekad od najlepszych polskich kolekcjonerów. Znajdziecie tu też dużo dobrej muzyki. Za strefę z najlepszymi winylami odpowiada kolektyw Tysiące Winyli.

W strefie warsztatowej na drugim piętrze odbędą się warsztaty organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, które prężnie działa w zakresie minimalizowania odpadów. Dowiecie się, jak szybko przerobić swoje ubrania, dostosowując je do panujących trendów.

W sobotę o 16.00 Kasia Rodek opowie o swoim projekcie Słoik z lasem i pokaże, jak można zamknąć i dbać o mikrolas w butelce. Ten weekend będzie bardzo zielony!

Wzory na wiosnę
12-13 maja / 11-19:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy
ul. Bracka 25 
Warszawa
wstęp wolny

Udostępnij