Palcem po mappce

Co powstanie z połączenia mapy na ścianę i aplikacji rozszerzonej rzeczywistości? Mappka dla młodych podróżników!

To, że mamy słabość do map, już wiecie. Pisaliśmy o nich tutaj czy tu. Tym razem przedstawiamy wam pierwszą edukacyjną mapę dla dzieci, która funkcjonuje z aplikacją rozszerzonej rzeczywistości na tablety i smartfony. Teraz już wiecie skąd wzięła się nazwa Mappka. Ta aplikacja zawiera ponad 20 miejsc z całego świata – od starożytnych posągów Moai do współczesnej Opery w Sydney – które możecie oglądać w 3D, przybliżać i obracać. Do tego dochodzi interaktywne odkrywanie ciekawostek i przeglądanie zdjęć. A gdyby tego było mało, na koniec każdej wyprawy możecie sprawdzić swoją wiedzę w quizach. Ciekawe, kto z rodzinnej załogi okaże się mistrzem geografii.

Jest jeszcze jedno – w końcu wspominaliśmy o mapie i mamy na myśli taką realną wersję do powieszenia. Bo Mappka jest dostępna w dwóch formatach – B1 i B0, w zestawie z drewnianą, ręcznie robioną ramką, którą bez problemu powiesicie na ścianie. Pewnie jesteście ciekawi jak to wszystko działa? Już objaśniamy. Wystarczą 3 kroki, żeby rozpocząć przygodę w świecie podróży.

 

MAPPKA – KROK PO KROKU

1. Zakup mapy (tej do powieszenia), która działa jako interaktywna przestrzeń do aplikacji.

2. Pobranie aplikacji – Mappka działa na iPhone’ach i iPadach plus na telefonach i tabletach z Androidem.

3. Rejestracja – do zakupionej mapy jest dołączony specjalny kod, którym można odblokować wszystkie funkcje aplikacji i od tego momentu świat nie ma granic! 

Ceny Mappki zaczynają się od 159 zł. Swoją kupicie na www.mappka.pl.

 

Udostępnij