Nikt nic nie wie

W niedzielę 18 stycznia o godz. 12:00 w warszawskim Klubie Komediowym odbędzie się spektakl dla dzieci pt. „Nikt nic nie wie”. Przedstawienie jest w całości improwizowane – bajkowy świat powstaje tam bezpośrednio na podstawie inspiracji proponowanych przez młodych widzów.

Teatr  powstaje na oczach widzów, inspirowany dziecięcymi słowami, grami, zabawami – jest w stu procentach improwizacją. Skojarzenia, przywoływanie znanych z bajek postaci, kierowanie ich na nowe tory, zaskakujące zwroty akcji, pomyłki, wspólne pomysły – to wszystko działa na dziecięcą wyobraźnię doskonale, a brak scenografii i rekwizytów uruchamia nowe obszary fantazji.

Spektakl przygotowuje teatr improwizowany Hulaj. Jego aktorzy specjalizują się w spektaklach dziecięcych, potrafią nawiązać bezpośredni kontakt z publicznością, którą traktują bardzo poważnie. Mimo że spektakl ma powodować uśmiech, to jego podstawą jest próba zrozumienia świata dzieci.

Zdarza się morał, pointa, a czasem tylko zabawa – dzieci są idealnymi odbiorcami improwizacji, która uczy ich otwierania się na nowości, pozwala wymyślać wszystko po swojemu. Improwizowany spektakl jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka, i rodziców.

 

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 6 – 12 lat.
Bilety 15 zł dorosły, 10 zł dziecko.
Klub Komediowy, ul. Nowowiejska 1, Warszawa
Rezerwacja: rezerwacje@komediowy.pl lub pod numerem tel.: 517-876-360

 

 

Udostępnij