Na straży czystych ścian

Czy termin załóżkownik coś wam mówi? To nazwa i produkt wymyślone przez zespół Dekornika. Załóżkowniki to gwarant czystości w pokoju młodych.

To nic nowego, że ściany za łóżkami brudzą się same. Czasem są też miejscem wyładowania twórczej energii. Kto nie przyłapał dziecka na swobodnym przejeżdżaniu mazakiem po ścianie, ręka do góry. Członkowie zespołu Dekornika przyznają, że odbierali mnóstwo telefonów z pytaniami, czy mogą poradzić coś na zabrudzone ściany za łóżkami dzieciaków. Mogli i zaradzili.

Jako specjaliści od funkcjonalnych dekoracji ścian – zaprojektowali kolekcję załóżkowników, które ozdabiają pokoje dziecięce i chronią strategiczne (czytaj: najczęściej brudzące się) miejsca na ścianach. Załóżkowniki zabezpieczają przed uszkodzeniami mechanicznymi i sprawdzają się na długo. Dzięki nim nie trzeba regularnie odświeżać ścian tradycyjną farbą. Załóżkowniki są wycinane z jednokolorowej folii, jak klasyczne naklejki ścienne. Poziom trudności montażu naklejek w skali od 1 do 10: jeden!

A wracając do kwestii ekspresji naściennej – załóżkowniki, szczególnie te w kolorze czarnym, mogą także służyć jako tablice do pisania kredą. Wystarczy je przetrzeć mokrą ścierką, a powierzchnia naklejki znów jest czysta. I gotowa do pisania i twórczego bazgrania.

www.dekornik.pl

 

Udostępnij