Mikrowyprawa z tatą

Jak sama nazwa wskazuje – Men’s Only to wypad tylko dla mężczyzn. Ojcowie razem z dzieciakami przeżyją przygody godne prawdziwego człowieka lasu!

Wyprawę w dobrą dzicz organizuje Łukasz z Mikrowypraw, który po raz kolejny zgarnia grupę ojcowsko-dziecięcą. Lubimy jego podejście do spędzania czasu w takich konfiguracjach, bo nie dość, że razem, to jeszcze na łonie natury. Sam Łukasz mówi: „Nie pamiętam ani jednego prezentu, który dał mi ojciec. Pamiętam za to każdy dzień, w którym był tylko dla mnie: kiedy razem kupowaliśmy szczeniaka, słuchaliśmy kaset Queen’a, albo w letni dzień smołowaliśmy dach”. I o to chodzi.

Co Was czeka podczas wyprawy Men’s Only? Kolektywne budowanie szałasu, nauka rozpalania ogniska i przyrządzania na nim węgierskiego gulaszu. Do tego tworzenie leśnego ekwipunku: indiańskiej mapy lasu i dzidy, którą później porzucacie w ramach zawodów. Będzie też trochę działań terenowych: poszukiwanie nory lisa, wspinanie się na piramidy z siana plus pokonywanie leśnego kanionu przez przeciąganie się po linie. Z kwestii praktycznych – w cenie macie nocleg w fantastycznej agroturystyce nad samymi rozlewiskami Bugu – godzinę drogi od Warszawy, materiały i 3 posiłki dziennie.

Men’s Only
mikrowyprawa dla ojców i dzieci w wieku 3+
Cena: 450 zł dorosły, 340 zł dziecko
Liczba miejsc: max. 20, min. 10 osób

Udostępnij