ACH TE KRÓLIKI!

Coś w nich musi być, że nie dają nam spokoju! Już nie długo sporej dawki króliczych historii możemy spodziewać się  w audiobooku, który –  jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – wkrótce ujrzy światło dzienne.

„Opowieści z Piaskowego Boru” to audiobook który od pierwszego momentu uwodzi łagodnymi dźwiękami ukulele, szumem lasu i zapachem malinowej herbaty, nieustanie popijanej przez bohaterów. Zresztą sami posłuchajcie i wyobraźcie sobie, że półtorej godziny takiej o to opowieści przed wami.

Jednak jest pewien trik – bo zawsze jest jakiś trik – potrzeba pieniędzy, żeby wydać audiobook i usłyszeć historię do końca. Autorzy zbierają fundusze w serwisie crowd fundingowym PolakPotrafi. Mają już połowę sumy i tak się reklamują:

Jeśli szukacie wieczornego  wyciszacza dla małych niedźwiedzi, wiecie co robić. Za wsparcie można zostać wynagrodzonym, nie tylko satysfakcją z pomocy i piękną bajką, ale również super nagrodami. Prócz dwupłytowego albumu „Opowieści…” czekają na Was plakaty, torby i inne frykasy…

Zachęcamy do wsparcia. Niedźwiedzie i króliki powinny trzymać się razem.

 

 

Udostępnij