Kapitan Morten i Królowa Pająków

Kapitan Morten i Królowa Pająków to zaskakująca animacja o potędze dziecięcej wyobraźni, wytrwałości i nieograniczonej wierze w marzenia.

10-letni Morten pragnie być marynarzem tak jak jego tata. Niespodziewanie zostaje obsypany tajemniczym proszkiem, kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi. Jednak żeglowanie to nie taka łatwa sprawa… Szczególnie gdy nie jest się jedynym członkiem załogi. Jakim kapitanem okaże się chłopiec? Morten będzie musiał wykazać się nie lada odwagą, by znaleźć sposób na uratowanie statku przed zatonięciem, zawalczyć o przyjaciół i odkryć drogę powrotu do prawdziwego świata. Czeka go mnóstwo przygód i wyzwań, które udowodnią, że samodzielność i umiejętność brania steru w swoje ręce nie jest definiowana wiekiem, ale niepohamowaną wiarą w marzenia.

Reżyseria: Kaspar Jancis, Henry Nicholson, Riho Unt
Rok produkcji: 2018
Kraj: Belgia, Estonia, Irlandia, Wielka Brytania
Czas: 79 min

Zwiastun filmu

KONKURS

Mamy dla Was 5 podwójnych wejściówek do Kina Muranów na dowolny pokaz repertuarowy tego filmu. Jak go zdobyć? Wystarczy polubić wpis konkursowy na profilu Fathers na FB, a w komentarzu opisać Waszą ulubioną przygodę związaną z Waszymi podopiecznymi.  Z komentarzy wybierzemy 5 najciekawszych, a autorów nagrodzimy. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia (10 października, 23:59). Powodzenia!

nowe horyzonty
 

Udostępnij