Design Open

Design Open to program otwartych wykładów wokół tematów związanych z projektowaniem, wzornictwem, trendami i innowacjami.

Spotkania mają przybliżyć uczestnikom, czym tak na prawdę jest design, jakie jest jego znaczenie i zadania. Formuła spotkań to godzina wykładu i pół godziny dyskusji. Gośćmi najbliższego spotkania będą Kola Starzak i Dawid Strebicki – architekci i urbaniści. Goście podczas wykładu opowiedzą, czym się różni projektowanie krzesła od planowania dużych projektów urbanistycznych, czy jedno studio architektoniczne może projektować zarówno małe przedmioty, jak i ogromne przestrzenie oraz o swoich bardzo różnorodnych, projektach – pokażą różne ich skale i aspekty procesu projektowania.

Design nie jest magicznym słowem zmieniającym przedmioty w skomplikowane i wysublimowane formy. Zaprojektowane muszą zostać nie tylko zaskakujące estetycznie meble i dodatki, ale także wszystko, co nas otacza. Cykl spotkań odbywających się co miesiąc w Concordia Design ma zaciekawiać nie tylko specjalistów, ale także wszystkich pasjonatów dobrego wzornictwa, a także tych, którzy chcieliby o designie dowiedzieć się czegoś ciekawego, a wcale związani z nim nie są.

Concordia Design
Zwierzyniecka 3
Poznań

Udostępnij